قوانین و مقررات

برای خرید از سایت فروشگاه اینترنتی دیجی مبنا، تمامی مشتریان ملزم به رعایت قوانین زیر هستند:

قوانین عمومی

ورود کاربران به دیجی مبنا، استفاده از پروفایل شخصی، پروموشن ها (طرح‏‌های تشویقی) و سایر خدماتی که از سوی این مجموعه ارائه می گردد به معنای آگاهی و پذیرش کلیه شرایط و قوانین سایت و نحوه استفاده از این خدمات است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش در سایت دیجی مبنا نیز به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی دیجی مبنا از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است که تمامی رویه ها و اصول فروشگاه اینترنتی دیجی مبنا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و همچنین قانون حمایت از حقوق مصرف کننده در کشور است، از اینرو کاربر نیز موظف است تا قوانین مرتبط با کاربران را رعایت نماید. به اطلاع می رساند در صورت هرگونه تغییر در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و همچنین خدماتی که از سوی این مجموعه ارائه می گردد، اطلاعات در همین صفحه به روز رسانی می شود و از طریق شبکه های اجتماعی نیز به مشتریان گرامی اطلاع رسانی می گردد.

از هر طریقی که قصد ورود به وب سایت دیجی مبنا را دارید، همواره به آدرس رسمی فروشگاه اینترنتی دیجی مبنا (www.digimabna.com) توجه داشته باشید، زیرا پیامد های ورود کاربر به هر سایتی به جز این آدرس، متوجه مجموعه دیجی مبنا نخواهد بود و مسئولیت ناشی از سوء استفاده های احتمالی بر عهده کاربر است.

قوانین ثبت و پردازش سفارشات

–       کاربر یا مشتری کسی است که از خدمات وب سایت و فروشگاه اینترنتی دیجی مبنا استفاده می کند.

–       مشتری یا کاربر موظف است تا اطلاعات خود را در هنگام ثبت نام و خرید از سایت به صورت صحیح وارد نماید. در غیر اینصورت مجموعه دیجی مبنا در خصوص بروز مشکلات احتمالی، مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.

–      در صورتی که پس از ثبت سفارش توسط مشتری، محصول مورد نظر به هر دلیل موجودی نداشت، حق کنسل کردن سفارش توسط مجموعه دیجی مبنا محفوظ است و وجه واریزی نیز تا حداکثر 72 ساعت کاری به حساب ایشان بازگردانده می شود.

–     در صورت بروز هرگونه مشکل در هنگام پرداخت اینترنتی و یا کسر شدن از موجودی حساب مشتری، مبلغ کسر شده حداکثر تا 72 ساعت کاری به حساب ایشان بازگردانده می شود و یا به انتخاب مشتری به اعتبار حساب او افزوده می شود.